okamzita-pomoc-diky-materialni-sbirce-1372144665

Je to pár týdnů, co jsme vyhlásili finanční sbírku na pomoc Srbů žijících v nehostinných podmínkách Kosova. Někteří z vás přispěli a mnozí ještě jistě přispějete. Přicházíme teď s další formou podpory našeho projektu. Je jím materiální pomoc. Neplánujeme vysílat do Kosova kamiony s humanitární pomocí, jak to v nedávné době udělala ruská vláda, ale přivézt např. hračky malým dětem, či textil, který nenosíme.

Čím a jak tedy můžeme pomoci? Především jde o jakékoliv hračky jak pro ty nejmenší, tak i pro větší děti. Darovat můžete plyšáky, panenky, obrázkové knížky, některé stolní hry atp. Fantazii se meze nekladou. Dále bude potřeba především před zimou podpořit teplým oblečením a to pro jakýkoliv věk tak i pro jakékoliv pohlaví. Oblečení by mělo být čisté, vyprané a neponičené. Neměli bychom zapomenout i na hygienické a čistící pomůcky a přípravky, zdravotnický materiál, či základní nářadí.

Ať už vás napadne cokoliv, tak náš tým ocení vaši snahu a aktivní podporu tohoto projektu. Rádi přijmeme jakoukoliv vaši nabídku.

Kontaktujte nás na náš e-mail a nezapomeňte sdělit:

1.Jakou konkrétní pomoc můžete nabídnout

2.Jaké množství můžete poskytnout

3.Kde nám věci můžete osobně předat, popř. jestli preferujete zaslání balíku poštou

Jménem EFSK i obdarovaných vám z celého srdce děkujeme!